Kūrybinės dirbtuvės

Ar galima kitą žmogų išmokyti piešti? – galima išmokyti technikos – piešimo, tapybos – bet tai nėra pagrindiniai dalykai, ne svarbiausi.

Įdomiausi man rodosi žmonės, kurie norėtų išmokti suteikti vaizdinę formą savo vidiniam pasauliui – tai, kas savyje ir nežinoma, padaryti kitiems matomu ir žinomu (Georgia O‘Keeffe perfrazuojant).

Paveikslų kūrimas, kaip ir kūrybinis tekstų rašymas, yra būdas gyventi nemiegant, būdas išlikti budriam visam tam, kas vyksta aplinkui…Išmokti netgi tuose aplinką ir tave formuojančiuose procesuose dalyvauti, juos koreguoti.

Tai nėra kelias į greitus rezultatus, koks talentingas žmogus bebūtų, čia yra greičiau gyvenimo būdas, savęs kūrimo procesas, apjungiantis praeitį su ateitim ir tuom labai įdomus.

Tai būtų ir tikslas, ir priemonė pažinti simbolius iš savos, individualios realybės, susigaudyti savo asmeninėj mitologijoj, išmokti dirbti su sapnais, mitais, pasakom.

Aš negaliu jūsų išmokyti tapyti, kaip tai darau aš, bet aš galiu padėti jums imti tapyti taip, kokie esate jūs.

Man būtų įdomu, jei susiformuotų nedidelė grupė ilgalaikėms studijoms, o kol tokia bus, galima tartis dėl abonemento įsigijimo.

Gaiva Paprastoji ∞ 2014-2016