Paskaitos, kursai, konsultacijos

Išlygos

Darbą su savimi kiekvienas turi daryti pats, pats lavinti savo dėmesio kontrolę, pats išlikti atsibudusiu kuo daugiau savo gyvenimo akimirkų  iš  eilės… Bet, jei šitas procesas žmoguje yra lėtas, o, tuo pačiu momentu, žmogus jaučia, kad laiko jis turi nedaug, diagnozavimas gali padėti,  pavėdėti  keliu, parodyti kryptį – kai žinos, ko ieškoti, kitą kartą gal žmogus tokius dalykus jau ir pats sau ras.

Diagnozuotos situacijos pakeitimo technikos jau yra kitas dalykas – čia tyko dar didesnė galimybė tapti priklausomu nuo kažkieno kito patirties ar sprendimų, kai viso ko padarymas pačiam augina žmogaus pasitikėjimą savimi proporcingai, tiesiogine to žodžio prasme…

Rezultatai, kurių reiktų siekti

Egzistuoja idėja, kad ir žmogus, ir jo gyvenimas statosi pats, ypač, jei niekas tam netrukdo – jei nestovim patys sau saulę užstodami, jei patys sau ant gerklės neužsilipę, kad daina negalėtų pilnai nuskambėti…

Emocinius randus apsigydęs žmogus bendrauja noriai ir sekmingai su kitais ir aplinka, atsibunda gyvenimo džiaugsmas, ima aiškėti gyvenimo tikslas ir ką daryti, jo siekiant… Susitvarko įvairūs nesklandumai, išsisprendžia senos gyvenimo problemos, žmogus turi daugiau energijos, ima jaunėti, apsitvarko sveikata. Žmogus ima suprasti, kas jo gyvenime yra jo paties, o kas – iš kitų perimta, nusižiūrėta, kaip kliūtis uždėta,ar  į kitų nuomonę remiasi.

Nebebijoma stovėti  savo pozicijose, su savo nuomone, savo gyvenimą gyvenant, iš savų ir svetimų klaidų pasimokant.  Nebebijoma nesėkmių, nevengiama mokytis, bandyti, kaupti patirtį. Nebebijoma būti jautriu, neapsišarvavusiu iki dantų… Nebebijoma mylėti, nebebijoma gyventi.

Konkrečiai

Tikslų siekimas yra procesas, dažnai trunkantis visą gyvenimą. Nėra taip, kad pirma aš save susiremontuosiu, o paskui jau gyvensiu be rūpesčių ir nieko man netruks.

Darbas su savimi ir gyvenimas eina koja kojon, ranka rankon.

Pradžiai siūlau Tarot kortų dėjimą, susipažinimui, problematikos sukonkretinimui. (A) Trukmė: pusvalandis

(B) Standartinis paketas būtų : Tarot kortų dėjimas, pora rimtų didelių kortų dėjimų, pasirinktinai kokių, diagnozavimo programėlė ir viena programa, kokia pasirodys labiausiai reikalinga.

Trukmė 2 – 3 val.

(C) Pilnas išnaudojimas resursų, su viena iš aukščiau paskelbtų temų, surištų – visiems jiems egzistuoja dėjimų ir programų asortimentas, tai galima tiesiog eiti per jo punktus.

Trukmė: pusdienis

(D) galima įsigyti abonementą, kuris perves mus, galiausiai, per visas temas ir visus jų punktus. Sunaudoti metų bėgyje.

(E) Visiems variantams yra galimas ir dovanų kuponas.

Gaiva Paprastoji ∞ 2014-2016